Ubytování

Penzion Vinařství Vladimír Tetur se nachází v největší vinohradnické a vinařské obci Velké Bílovice přímo mezi vinnými sklepy a vinohrady. V přízemí penzionu je firemní prodejna vinařství s možností degustace až 32 druhů vína a možností posezení u kávy, dortíku.. V 1.podlaží se nachází čtyři nadstandardně vybavené apartmány a v každém z nich je vinotéka plná lahví vína z vinařství Vladimír Tetur.
K dispozici je zahradní domek na úschovu kol, který je vybaven el. zásuvkami na dobíjení elektrokol a zajištěn alarmem. Parkoviště je u penzionu.

Ubytování v penzionu

Penzion Vinařství Vladimír Tetur nabízí ubytování pro 1 až 12 osob ve 4 apartmánech.

Ložnice a pokoje: V penzionu Vinařství Vladimír Tetur jsou čtyři moderně vybavené apartmány s vysokou anglickou manželskou postelí a možností kvalitní přistýlky a dále kuchyňský kout s vybavením a vinotékou naplněnou třiceti lahvemi vína z Vinařství Vladimír Tetur. Z každého pokoje je perfektní výhled na vinohrady přes mega prosklenou stěnu. V přízemí je společenská místnost, která je přístupná hostům po celou dobu pobytu.

Sociální zařízení: V každém apartmánu je sociální zařízení sprchovým koutem a WC.

Vytápění: Podlahové vytápění.

Chlazení: Vzduchotechnika + podlahové chlazení.

Doprava, parkování: Parkování u penzionu.

Stravování

Cena je včetně studené snídaně, restaurace je cca 200m.

Vybavení penzionu

Každý pokoj má: TV s USB, SAT na pokoji, WiFi zdarma, mikrovlnka, lednička, vinotéka, myčka, varná deska, varná konvice.

Výlety, atrakce, zábava

Vinařské stezky pro cyklisty i pěší, Lednicko – valtický areál, Pálava.

Lednicko – valtický areál – zahrada Evropy, jeden z nejkrásnějších zámeckých areálů a zároveň nejrozsáhlejší umělecky ztvárněná krajina na světě.

Chráněná krajinná oblast Pálava leží v nejteplejší a nejsušší oblasti ČR a má téměř středomořský ráz. Místní krajinu tvoří rozlehlá úrodná pole a vinice, bělostné vápencové skály a skalní stepi a lesostepi s neobyčejně bohatou teplomilnou flórou a faunou.

Mikulov: Město i jeho okolí osloví všechny návštěvníky s aktivním přístupem k životu. Oblast protíná více než 1200 km dlouhá síť cyklistických tras, nedaleké Novomlýnské nádrže nabízí své laguny ke koupání, rybolovu a k provozování vodních sportů.

Apartmán

Apartmán 1 (35 m²)Apartmán 2 (44 m²)Apartmán 3 a 4 (31 m²)1x přistýlka na apartmán
Cena za noc2.300 Kč2.400 Kč2.200 Kč800 Kč
Cena za 3 noci a více2.200 Kč/noc2.300 Kč/noc2.100 Kč/noc800 Kč/noc
Cena za 5 nocí a více2.100 Kč/noc2.200 Kč/noc2.000 Kč/noc800 Kč/noc
Jedna osoba na pokoji1.500 Kč/noc+ 1.500 Kč/noc
+ 1.500 Kč/noc
Dítě do 2 let zdarma
bez nároku na lůžko
V ceně apartmánu je snídaně a degustační karta v hodnotě 200 Kč.

Rezervační formulář