BB RŠ je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává :). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských barikových sudech od firmy Seguin Moreau. Je kombinací vůní a chutí z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničních kalech. Je to víno na „těžkou pohodu“ – dobrá kniha, dobrý film, kvalitní muzika, tlustý doutník.

GRAND PRIX AUSTERLITZ Moravská banka vín – zlatá medaile

Aneb akce, při které se degustuje přímo na „místě činu“. Budete mít možnost ochutnat naše vína a prohlédnout si prostory našeho vinařství. Tato akce proběhne v termínu od 16.7. – 22.7.2015 a naše vinařství bude v těchto dnech otevřeno vždy od 13-19 hodin. Budeme rádi, pokud svou návštěvu nebudete odkládat až do pozdních odpoledních hodin a přijdete zkontrolovat zda jsme na Vás nachystaní hned po obědě 🙂. Pokud by Vás měla přijet velká skupina lidí, neváhejte dát předem telefonicky vědět ať posílíme pracovní síly 🙂. Týden našeho otevřeného vinařství je jen jeden, vína k ochutnání bude dostatek a my se už teď těšíme na Vaši návštěvu!
Více info zde: velkebilovice.com

Od 30.01. 2015 až do 20.03.2015
může veřejně hlasovat v kategorii
Mediatel Vindemia publica,
prestižní soutěži Vinařství roku.

Děkujeme Vám za Váš hlas v této prestižní soutěži
o nelepší vinařství České republice.

Hlasovat v anketě mohou pouze registrovaní uživatelé.
Popřípadě lze hlasovat také prostřednictvím SMS.

Zprávy z Facebooku

Dnes jsem poslal tenhle pozdrav pracujícímu lidu ze Sella Rondy. A nakonec byl velký problém někoho v práci zastihnout. Většina z nich je na horách taky😁 A za to jsme bojovali😁😁 Laďa ... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

3 týdny před

Vinařství Vladimír Tetur

Za chvíli začínáme. Těšíme se na degustaci s Laďou Teturem 🤩🍷🤗 s Jana Teturová ... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Dobrý den, zdravím z jihu :).
Zima asi ještě neřekla úplně poslední slovo, ale v luftě už sů cítit záchvěvy jara. Na fotu zbytek sněhu z poslední sněhové nadílky. Pěkný kopec to byl. Nechci se chlubit, ale myslím, že je to jediný sníh u nás ve Velkých Bílovicích :).
Momentálně dokončujeme řez vinic a chystáme se na vázání tažňů. A také se nám blíží akce ZE SKLEPA DO SKLEPA. Termín v tomto roce je 6.4. Kdo tuhle akci ještě nenavštívil, přijeďte se podívat. A kdo už jste u nás byli, přijeďte zase. Tento den je o vás a lidech, které si přivedete s sebou. O lidech, které můžete potkat třeba jen tady. "Šeptat si do ouška" s vinařem, na to máte dalších 364 dnů v roce :). Stačí se jen domluvit. Těšíme se na Vás!
Na zdraví 🙂 Laďa
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Dobrý den, přátelé. Zdravím z jihu :).
Rád bych se s vámi podělil o svou radost. A sdílená radost je echt radost! Já už to vím od 4.12.2018, ale bylo uvaleno informační embargo až do 17.1.2019. V tento den konečně ČTK zveřejnila výsledky Salonu vín pro rok 2019. Krásné je, že kolekce 100 nejlepších vín má v tomto roce vín 101:). Byla totiž vzácná rovnost bodů. Z celkového počtu 2199 nominovaných úspěšných vín z podoblastních soutěží, se nám do této prestižní kolekce dostala 3 vína. FRANKOVKA pozdní sběr ročník 2015, RYZLINK RÝNSKÝ pozdní sběr ročník 2016 a RYZLINK RÝNSKÝ pozdní sběr ročník 2015. Hurááá :)). Vína už jsou v prodeji. Ale zase mám jedno ale. Ryzlink rýnský pozdní sběr ročník 2015 se dá koupit pouze v Salonu. Jeho expozice se otevírá pro veřejnost 1.2.2019. Podle statutu soutěže musíme totiž dodat pevně stanovené množství. No a když chcu ještě každý den vypít flašku, tak je to tak akorát :).
Na zdraví! Laďa
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku
© Copyright 2010-2017 - www.vinarstvivladimirtetur.cz