BB RŠ je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává :). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských barikových sudech od firmy Seguin Moreau. Je kombinací vůní a chutí z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničních kalech. Je to víno na „těžkou pohodu“ – dobrá kniha, dobrý film, kvalitní muzika, tlustý doutník.

GRAND PRIX AUSTERLITZ Moravská banka vín – zlatá medaile

Aneb akce, při které se degustuje přímo na „místě činu“. Budete mít možnost ochutnat naše vína a prohlédnout si prostory našeho vinařství. Tato akce proběhne v termínu od 16.7. – 22.7.2015 a naše vinařství bude v těchto dnech otevřeno vždy od 13-19 hodin. Budeme rádi, pokud svou návštěvu nebudete odkládat až do pozdních odpoledních hodin a přijdete zkontrolovat zda jsme na Vás nachystaní hned po obědě 🙂. Pokud by Vás měla přijet velká skupina lidí, neváhejte dát předem telefonicky vědět ať posílíme pracovní síly 🙂. Týden našeho otevřeného vinařství je jen jeden, vína k ochutnání bude dostatek a my se už teď těšíme na Vaši návštěvu!
Více info zde: velkebilovice.com

Od 30.01. 2015 až do 20.03.2015
může veřejně hlasovat v kategorii
Mediatel Vindemia publica,
prestižní soutěži Vinařství roku.

Děkujeme Vám za Váš hlas v této prestižní soutěži
o nelepší vinařství České republice.

Hlasovat v anketě mohou pouze registrovaní uživatelé.
Popřípadě lze hlasovat také prostřednictvím SMS.

Zprávy z Facebooku

Vážení přátelé,
svatomartinská vína už jsou hotová a připravená k expedici. Vína vypadají o dost víc, než jen dobře :). A rozhodně jejich čas nekončí 10 dnů po svátku sv. Martina! S tímhle vínem se klidně můžete ovíňovat i několik měsíců!! Tato vína se už klidně několik dnů mohla krásně prodávat pod jiným označením. Asi bychom prodali o pár lahví víc, ale já su konzervativní. Vždy trpělivě čekám na den "D". Tím je pro mne magické datum 11.11. Pojďme všichni v jeden den na startovní čáru a užijme si mladých SVATOMARTINSKÝCH vín.
Toš, to přece umíme, néé?
Na zdraví, Laďa
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

4 týdny před

Vinařství Vladimír Tetur

Vážení přátelé, zdravím z Velkých Bílovic :).
Ještě před 14 dny jsem měl pocit, že sklizeň nikdy neskončí. Ale všechno má svůj konec. V pátek jsme konečně přivezli posledních několik tun odrůdy Rulandské modré. Cukernatost byla suverénně nejlepší ze všech hroznů, které jsme tento rok zpracovali. Parádních 25,5 stupně NM jsme naměřili. Víno z těchto nabušených hroznů budu pít několik let sám. A vy ostatní za 3 - 4 roky :). Posílám pár fotek vyzdobeného traktoru s posledními hrozny. Na fotkách část pracovního týmu. Děkuji zaměstnancům, že jsme vše zvládli. No a tam nahoru, za nádherné počasí.
Na zdraví, Laďa 🙂
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

1 měsíc před

Vinařství Vladimír Tetur

Zdravím z Velkých Bílovic :).
Průběžná zpráva o průběhu sklizně a momentálním/mentálním stavu vinařů. Ale nikdy bych si nedovolil psát za své kolegy. "Toš to bude zase o mě". Že chodím každý den do práce na 5.00 hodin, to dělám celý rok. To je v pohodě. Ale když už začínám třetí sklizňový měsíc, tak už se úplně netěším na každou další tunu hroznů, tak jako na začátku sklizně. Přiznám se, že už si ani nebroukám oblíbený folklórní hit "Vinohrady, vinohrady" případně "Vínečko bílé". A ani už se neusmívám od rána do večera. Jediné co mi jde celou sklizeň na jedničku, tak je pití burčáku. A protože v práci zásadně nepiju, nosím si práci domů :).
Přestože mám snahu poznat osobně všechny, kdo mají kladný vztah k našemu vínu, je mi jasné, že jsou mezi námi i takoví, které neznám osobně! A také je dost těch, s kterými jsem tu víc, tu míň, upil po celé vlasti, ale ti netuší jak to u nás vypadá. Posílám pár fotek parkové úpravy u nás ve vinařství. Už jen pohled na tu zeleň mě nakopává. Upozornil bych na fotku: slunce zapadající za Pálavské vrchy se siluetou okrasného stromu. A ještě jedna fotka: na trávníčku se rochní muscle car Dodge Challenger SRT V8 6.4, 500 koní, max. 295 km/h, 0-100 za 3,9. Moje jednodenní radost z půjčovny Legend. Když jsem vrátil klíče, byl jsem zase jako na začátku vinobraní! Přesně tohle jsem potřeboval!!
P.S. Větám, kde píšu, že si broukám folklór a usmívám se, nevěřte. To nikdy nedělám :))). Ale bylo by to krásné...
Krásný podzim a usmívejme se. Laďa
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

2 měsice před

Vinařství Vladimír Tetur

Na světě je krásně! Lehká ochutnávka vinné révy před koncertem v Břeclavi. 🙂 ... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku
© Copyright 2010-2017 - www.vinarstvivladimirtetur.cz