BB RŠ je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává :). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských barikových sudech od firmy Seguin Moreau. Je kombinací vůní a chutí z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničních kalech. Je to víno na „těžkou pohodu“ – dobrá kniha, dobrý film, kvalitní muzika, tlustý doutník.

GRAND PRIX AUSTERLITZ Moravská banka vín – zlatá medaile

Aneb akce, při které se degustuje přímo na „místě činu“. Budete mít možnost ochutnat naše vína a prohlédnout si prostory našeho vinařství. Tato akce proběhne v termínu od 16.7. – 22.7.2015 a naše vinařství bude v těchto dnech otevřeno vždy od 13-19 hodin. Budeme rádi, pokud svou návštěvu nebudete odkládat až do pozdních odpoledních hodin a přijdete zkontrolovat zda jsme na Vás nachystaní hned po obědě 🙂. Pokud by Vás měla přijet velká skupina lidí, neváhejte dát předem telefonicky vědět ať posílíme pracovní síly 🙂. Týden našeho otevřeného vinařství je jen jeden, vína k ochutnání bude dostatek a my se už teď těšíme na Vaši návštěvu!
Více info zde: velkebilovice.com

Od 30.01. 2015 až do 20.03.2015
může veřejně hlasovat v kategorii
Mediatel Vindemia publica,
prestižní soutěži Vinařství roku.

Děkujeme Vám za Váš hlas v této prestižní soutěži
o nelepší vinařství České republice.

Hlasovat v anketě mohou pouze registrovaní uživatelé.
Popřípadě lze hlasovat také prostřednictvím SMS.

Zprávy z Facebooku

Vážení přátelé a kamarádi, děkujeme za Vaši návštěvu. Strávili jsme spolu příjemnou sobotu. Budeme se těšit na další setkání u nás, nebo u Vás. Případně v létě v rámci akce Za vinařem do Velkých Bílovic. My máme otevřené vinařství 18.-24.7.2019. Pěknou neděli a šťastnou cestu domů! Na zdraví 🙂 Laďa ... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Zítra na akci Ze sklepa do sklepa budeme uvádět do prodeje tato dvě nová vína. Přijďte si je vyzkoušet :).
Na zdraví, Laďa
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Dobrý den, vážení přátelé. Zdravím z největší vinohradnické obce :). Finišují přípravy na sobotní ZSDS. Dnes odpoledne budeme dělat škvarkovou pomazánku a včera jsme dokončili playlist-2019. Naši věrní už ví, co se u nás děje po 18. hodině. A v sobotu to tak bude zase :). Zařadil jsem i dávno zapomenutou skladbu, která se hrávala v době, kdy jsme sháněli bony, nakupovali 2x za rok v Tuzexu a na zábavu jsme hromadně vyráželi v "superkách" (to byly džíny zn. Super rifle) a bílém tričku s nápisem AC/DC, KISS nebo Alice Cooper. Níže posílám odkaz. Celý náš tým se na Vás těší! Toš, v sobotu na zdraví :). Laďa

www.youtube.com/watch?v=BlWZFxCQ0ukyoutube.com
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Dobrý den, zdravím z jihu:) Určitě máte i jiné starosti, než stále myslet jen na víno. Ale stejně, nezapomeňte, že už příští týden Velké Bílovice otevřou svou náruč. V sobotu 6.4. se na Vás budeme těšit při dalším ročníku akce ZSDS! Níže umístěné video bylo pořízeno náhodně při přechutnávání barr. sudů.
Na zdraví:) Laďa

www.youtube.com/watch?v=tHBV9LnaAmI&feature=youtu.beyoutube.com
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku
© Copyright 2010-2017 - www.vinarstvivladimirtetur.cz