BB RŠ je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává :). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských barikových sudech od firmy Seguin Moreau. Je kombinací vůní a chutí z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničních kalech. Je to víno na „těžkou pohodu“ – dobrá kniha, dobrý film, kvalitní muzika, tlustý doutník.

GRAND PRIX AUSTERLITZ Moravská banka vín – zlatá medaile

Aneb akce, při které se degustuje přímo na „místě činu“. Budete mít možnost ochutnat naše vína a prohlédnout si prostory našeho vinařství. Tato akce proběhne v termínu od 16.7. – 22.7.2015 a naše vinařství bude v těchto dnech otevřeno vždy od 13-19 hodin. Budeme rádi, pokud svou návštěvu nebudete odkládat až do pozdních odpoledních hodin a přijdete zkontrolovat zda jsme na Vás nachystaní hned po obědě 🙂. Pokud by Vás měla přijet velká skupina lidí, neváhejte dát předem telefonicky vědět ať posílíme pracovní síly 🙂. Týden našeho otevřeného vinařství je jen jeden, vína k ochutnání bude dostatek a my se už teď těšíme na Vaši návštěvu!
Více info zde: velkebilovice.com

Od 30.01. 2015 až do 20.03.2015
může veřejně hlasovat v kategorii
Mediatel Vindemia publica,
prestižní soutěži Vinařství roku.

Děkujeme Vám za Váš hlas v této prestižní soutěži
o nelepší vinařství České republice.

Hlasovat v anketě mohou pouze registrovaní uživatelé.
Popřípadě lze hlasovat také prostřednictvím SMS.

Zprávy z Facebooku

3 týdny před

Vinařství Vladimír Tetur

Dobrý den všem. Děkuji za Vaši návštěvu při sobotní akci. My jsme byli spokojeni, doufám, že vy také:).
Krásné jarní dny a na zdraví!
Laďa
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Zdravím z jihu:). V sobotu 7.4.2018 máme další ročník akce Ze sklepa do sklepa. Budu rád, když k nám zase dorazíte v hojném počtu. Náš vinný team, složený z ostřílených mužů, nadějných chlapců a sličných dívek, bude připravený nabídnout maximum našich vín. Pro váš komfort budou připraveny tři stoly tak, aby jste nemuseli stát na víno řadu. Opět bude přístupná i lisovna s ochutnáváním přímo z tanků. Já a Roman nebudeme svázaní defenzivní taktikou. Naopak, budeme volní hráči, připraveni na vaše dotazy, selfíčka:) a později i na řízené/nezřízené ochutnávání. Náš tým čítá 20 hlav. Jasně, těžká minorita, ale my to dáme:). No a k jídlu klasika, škvarková pomazánka a čerstvý chleba. Na dekoraci i na chuť hrozny a jahůdky od kamarádů z fa. HORTIM. No a pro pořádek, aj trochu vody bude připraveno. Ale moc ji nepijte, to můžete aj doma:)). No a vy, kdo už nás znáte, případně máte rádi nebo tolerujete naši existenci, tak už dobře víte, jak to u nás chodí. Celý den nejvíc seriozně tak, jak to má v tento den být. Ale od 18 hodiny se u nás hraje opět pěkně nahlas. Je to můj nápad, moje hodina a mám to takhle rád. A nejsu v tom zdaleka sám! Play list 2018 už mám hotový, snad se výběr bude líbit. Když jsem muziku dával dohromady, často jsem si říkal, proč jsem tohle už dlouho neslyšel. A podobně to mám i s lidmi. Za posledních pár let jsem poznal bezva lidi. Říkám si: kde sakra do teď byli, proč už se dávno neznáme!! Ale tak už to na tom světě hrbatém chodí, někdy přes malého psa nevidíme stodolu:). Níže si dovoluji vložit odkaz na parádní klip. Poslouchám jej minimálně 2x denně. Tuhle písničku si vyťukávám každé ráno, hned když vstávám a pak celý den. Nemůžu jí dostat z hlavy a asi ani nechci. Dopřejte si na ní klid, nakrmte zvuk co nejvíc, poslouchejte a dívejte se. Já z toho mám husí kůži. Dee Snider, frontman skupiny Twisted Sister, doprovázený pianem je naprosto úchvatný. Na zdraví! A nezapomeňte, že na zdraví se pije do dna:)).

Toš v sobotu ahoj, Laďa

www.youtube.com/watch?v=2-DhlrMqKNkI don't have any rights, and am claiming no ownership. I just thought this video needed to be shared. If you would like to donate to this great cause, follow...
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku

Zdravím z promrzlých Velkých Bílovic. Psa by člověk nevyhnal:). Před 5 lety jsme pověsili na naše webové stránky a na facebook trailer z našeho vinařství. Podle mého názoru, celkem vydařený. Ale čas letí a spousta strojů z toho klipu už je v technickém muzeu. Rok 2017 jsme zachytili kamerou. Naší snahou je přiblížit veřejnosti největší vinohradnickou obec v ČR - VELKÉ BÍLOVICE. A k tomu naše vinařství s lidmi, kteří u nás pracují, ale nejsou tolik vidět. Přitom jejich práce je důležitá a ne vždy je to jen procházka růžovým sadem. Práce v mrazu, horku, dešti, no a se mnou... Máme zachycena všechna čtyři roční období a můžete vidět: řez révy vinné, mulčování, kaplička, kopačka, slopačka, ožínání letorostů, pařba při akci ZSDS, sklizeň hroznů odrůdy Irsai Oliver - krásné do zlatova vybarvené hrozny, zpracování, lahvování a celá rodina na vyhlašování soutěže Vinařství roku. Klip je na 3.06 minuty, tak si rozmyslete jestli to dáte:). A kdo ano, uvidí jak jsme se zklidnili, jak jde všechno v klidu a pomalu, bez sebemenšího náznaku chaosu a zmatku:)).

Na zdraví!
Laďa
youtu.be/tVdCpFTnbhoVladimír Tetur Vinařství
... Vidět vícVidět méně

Podívat se na Facebooku
© Copyright 2010-2017 - www.vinarstvivladimirtetur.cz